Poznajmy się!

Kochamy technologie, nowości, gadżety oraz być na bieżąco. Jesteśmy pokoleniem netflixa, które zarywa nocki oglądać premierę nowego iPhona. Spędzamy zdecydowanie za dużo czasu przed ekranem smartfona a zamiast roweru wybieramy hulajnogę elektryczną. Czy to dobrze? nie wiem. Ale tak lubimy. Jeśli masz tak samo to odnajdziesz się na naszym portalu!.
Tomek
Twórca Dishunted, epoqum.io

800K+

Subskrybentów

400K+

Realnych czytelników

2M+

Wyświetleń strony

Dishunted.com to nowy portal technologiczno-rozrywkowy który powstał w wyniku naszych marzeń. Jako entuzjaści nowych technologii i czytelnicy istniejących już podobnych stron od zawsze czuliśmy niedosyt. Żaden istniejący blog technologiczny nie spełniał w 100% naszych oczekiwań. Dlatego postanowiliśmy zrobić swój :).

Dlatego na Dishunted.com piszemy o tym, co sami chcieli byśmy przeczytać. Dzielimy się swoimi znaleziskami, opiniami , wnioskami czy wiedzą. Bez clickbitów, śmieciowych informacji i powielania treści.  

Codzienne źródło informacji i rozrywki.

Technologie, przed którymi nie uciekniesz.

Pysznej kawusi i miłego dzionka podczas lektury Dishunted.com

Współpracuj z nami!

Dishunted.com nieustannie szuka nowych członków swojego zespołu. Dołącz do nas i bądź Dishunterem!. Jeśli lubisz pisać, testować i tworzyć – lepiej trafić nie mogłeś!

Dzięki Dishunted.com nie tylko wiem co jest na czasie ale i wyprzedzam trendy. Zgodnie z naszym motto ,,Technologie, od których nie uciekniesz" wiem, że nie nie ominie mnie nic co kocham

Piotr Jakusz / redaktor

Reklamuj się na Dishunted.com

Nasz portal to doskonałe miejsce na reklamę dowolnych produktów czy usług. Docieraj do precyzyjnego grona odbiorców, monetyzuj, angażuj i twórz wizerunek. Napisz do nas. Stworzymy najlepszą i dedykowaną propozycję skutecznej reklamy.